Psita

Forum Replies Created

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • in reply to: Kapryśny maltańczyk #559
  Psita
  Member

  Prawda jest taka, że z psami trzeba bardzo uważać. Nie można pozwolić, aby piesek był za bardzo rozpieszczony. Jeśli jest przy dzieciach, przeważnie zachowuję się pokojowo, ale ma takie drygi im pulsacyjne, więc trzeba mimo wszystko uważać. Ogólnie psy maltańczyki są bezpieczne. Pozdrowienia!

  in reply to: Maltańczyk na aukcji #551
  Psita
  Member

  Nie określiłeś się dokładnie, co mu dokładnie dolega, ale to się nic nie dzieje. Każdego pieska można dokładnie przeszkolić, nie ma nic stracone. Takie maltańczyki mają to do siebie, całkiem normalna sprawa. Ludzie myślą, że pieski od razu będą słuchać i wykonywać różne polecenia. Pozdrowienia!

  in reply to: Posłuszny maltańczyk #549
  Psita
  Member

  Wiesz maltańczyk znajdzie się gdziekolwiek, ale koniecznie trzeba uważać, co się dokładnie kupuję. Wszędzie Cię mogą zrobić w konia. Nie ma z tym wszystkim żartów. Bardzo szybko się uczą, więc trzeba przy rozwoju, trochę czasu poświęcać. Pozdrowienia dla wszystkich!

  in reply to: York wszystko gryzie #538
  Psita
  Member

  Wszystko wskazuję na to, że przeprowadzka na niego najbardziej wpłynęła. Broni tych wszystkich rzeczy i na pewno zaczyna gryźć, kiedy ktoś się do niej zbliża. Taki sposób obronny wykazuję yorkshire terier. Idź do weterynarza, może coś mu po prostu dolega i tyle. Pozdrowienia!

  in reply to: Wychowanie yorka #529
  Psita
  Member

  Jak nie potrafisz go nauczyć oddawania moczu. Zawsze są takie ogłoszenia yorki do oddania, a od razu chętny się znajdzie, aby nabyć szczeniaka do domku. Ogólnie nie ma najmniejszego mankament, aby faktycznie się nimi zajmować, ludzie są chętni do tych psów. Pozdrowienia!

  in reply to: Co zrobić z chorym yorkiem? #527
  Psita
  Member

  Jeśli nie wiadomo, jaka jest przyczyna zachorowania, koniecznie dobrze byłoby się udać do weterynarza. Jeśli waga leci, powinieneś go dokarmiać. Prawda nikt nie poleci na słowa w ogłoszeniu – oddam yorka za darmo, jak się tylko dowie ktokolwiek, jaki jest stan pieska. Pozdrowienia!

  in reply to: Wybór szelek dla yorka #509
  Psita
  Member

  Najlepiej jest wystawić na stronach internetowych, które się tyczą tylko danej rasy. Szelki dla yorka się sprzedadzą, tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość. To kwestia czasu, nie ma się czego przejmować. Yorki są bardzo rozpoznawalne, więc nie ma problemu.

  in reply to: Strzyżenie yorków #506
  Psita
  Member

  Wszystko jest jasne, nie dbałeś o najważniejsze, jak ostrzyc yorka. Na pewno najważniejsze jest dbać o jego uszy. Resztą idzie się spokojnie zająć, ale jak uszy nie będą zadbane zacznie mieć problemy, ze słuchem i potem ze wszystkim po kolei, jak leci. Pozdrowienia!

  in reply to: Karma dla yorków #498
  Psita
  Member

  Nie ma się nad czym zastanawiać, tylko szukać w Internecie, gdzie są pokazy szczeniaczków. Jak faktycznie masz taki wspaniały okaz, bo często yorki psy są denerwujące, a Twój jest bardzo ciekawy. Podawaj wysoko energetyczne jedzonko. Jakieś wątroby, kurczaki, czy cokolwiek innego. Pozdrowienia!

  in reply to: Problem z agresywnym Yorkiem #489
  Psita
  Member

  Ogólnie z reguły jorki mają takie popędy i jest oczywiście sposób, żeby temu sensownie zaradzić. Dobrze jest po prostu wykastrować psa, najczęściej dlatego są powody, sikania, stres, oddawanie z pęcherzem, włączenie się agresji. Najlepiej jest spróbować takie sensowne rozwiązanie. Pozdrowienia!

  in reply to: Przywiązanie do yorka #487
  Psita
  Member

  Szczeniaczek jest tak wspaniały, dokładnie tak jak piszesz. Spokojnie można z nim spędzać wiele czasu, a w zamian za to, samopoczucie nasze na pewno wzrośnie i poczujemy się zdecydowanie lepiej. Bardzo inteligentny jest york pies, ale też często wrażliwy.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)