Karmienie szczeniaka – ile razy dziennie

Dla małych psów bardzo ważne jest pożywienie a nie jego ilość. Natomiast jeśli pokarm jest właściwszy wtedy bardziej przyczynia się do budowy kości i mięśni. Pokarm dla szczeniaka yorka powinien składać się z takich składników jak mięso, mleko biały ser,żółtka jaja. Natomiast gotowane powinny być ryz i kluski. Surowe warzywa można dodawać jako uzupełnienie dawki. Natomiast zupy mleczne stanowią podstawowe pożywienie niewłaściwe i bardzo ubogie.

karmienie szczeniaka

Do pokarmu powinno dodawać się sery miód i surowe warzywa. Szczeniętom daje się warzywa bardzo drobno posiekane, natomiast dodatki należy cienko pokroić. Natomiast młody pies może otrzymać mięso w małych kawałkach. Natomiast mleko powinien dostawać w niezbyt dużych ilościach. Młody york chciałby jeść nieustannie ale już od szczeniak powinniśmy go przygotować do jedzenia. Jego powonienie zdradza co jest w kuchni czy spiżarni. Jeśli cały czas będzie prosił wtedy stracimy nad jego pożywieniem kontrole i będziemy dawali mu wtedy kiedy będzie chciał.

Artykuł powinien przybliżyć Ciebie do zagadnień: karmienie szczeniaka, karmienie szczeniąt ile razy dziennie. Zapraszam do komentowania newsa.

Witaj na mojej stronie, która poświęcona jest pupilom. Najwięcej newsów, ciekawostek i porad znajdziesz o yorkshire terrier. Strona powstała dzięki yorkowi, który wabi się Psiotek. Tak, to mój pies. Psiotek dwa razy oszukał przeznaczenie. Pierwszy raz gdy potrącił go samochód, a drugim przypadkiem było ukąszenie przez żmiję. Myślę, że gdyby miał podaną surowicę kilkanaście minut później to nie byłoby go z nami. Zapraszam do czynnego udziału na stronie, komentowania newsów itd.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *