Tresura psa yorkshire terrier

Jeśli zadaje się polecenie yorkowi wtedy powinien je wykonać bez względu na okoliczności. Musimy być konsekwentni jeśli nie to posłuszeństwo psa szybko przeminie. Oczywiście młodego psa nie powinniśmy uczyć karności zbyt długo. Najlepiej przeprowadzić ćwiczenia gdzie nikt nie rozprasza uwagi. Natomiast najlepiej psy uczy się wieku od pięciu miesięcy do dwunastu. Nauczenie psa prostych komend nie jest takie trudne i oczywiście zajmuje kilka dni.

yorkshire terrier

Wszelkich komend należny uczyć go na dworze i trzymając go na nierozwijającej smyczy, jeśli york udali się od nas i nie rezygnuje na nasze wołania wtedy należy go trochę przyciągnąć do siebie. Oczywiście możemy zakupić sobie książkę o wychowaniu i tresurze yorka jest tam wiele wiadomości, które możemy zastosować przy tresurze. Yorki powinny słuchać się właściciela gdy wyprowadza ich na wybieg. Oczywiście yorki są to psy bardzo małe ale zaczepiają bardzo często psy większe i nie zawsze dla nich się to dobrze kończy. Piłka i kość to podstawowe zabawki dla yorka i są niebezpieczne gdyż może pęknąć i może ją połknąć.

Witaj na mojej stronie, która poświęcona jest pupilom. Najwięcej newsów, ciekawostek i porad znajdziesz o yorkshire terrier. Strona powstała dzięki yorkowi, który wabi się Psiotek. Tak, to mój pies. Psiotek dwa razy oszukał przeznaczenie. Pierwszy raz gdy potrącił go samochód, a drugim przypadkiem było ukąszenie przez żmiję. Myślę, że gdyby miał podaną surowicę kilkanaście minut później to nie byłoby go z nami. Zapraszam do czynnego udziału na stronie, komentowania newsów itd.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *